ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019

Δημοτικές εκλογές – Μάιος 2019

Ενσωμάτωση

Υποψήφιος

Ποσοστό

Α’ Κυριακή

Αβδήρων

100,00 

Τσιτιρίδης Γεώργιος

ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

55,07 

39,00 

11

Αγαθονησίου

100,00 

Κόττορος Ευάγγελος

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΩΤΩΝ

100,00 

13

Αγιάς

100,00 

Γκουντάρας Αντώνιος

Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς

51,76 

45,46 

12

Αγίας Βαρβάρας

100,00 

Μίχος Λάμπρος

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΡΩΤΗ ΞΑΝΑ

58,17 

41,62 

11

Αγίας Παρασκευής

100,00 

Ζορμπάς Βασίλειος

Αγία Παρασκευή η πόλη μας!

55,43 

27,04 

9

Αγίου Βασιλείου

100,00 

Ταταράκης Ιωάννης

ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

91,22 

19

Αγίου Δημητρίου

100,00 

Ανδρούτσου Μαρία

ΑλλάΖΟΥΜΕ την ΠΟΛΗ Μαρία Ανδρούτσου

55,75 

41,69 

17

Αγίου Ευστρατίου

100,00 

Κακαλή Μαρία

ΝΕΑ ΑΡΧΗ

100,00 

13

Αγίου Νικολάου

100,00 

Ζερβός Αντώνιος

Δικαίωμα στην πόλη

53,20 

43,61 

12

Αγίων Αναργύρων – Καματερού

100,00 

Τσίρμπας Γεώργιος-Σταύρος

ΚΑΘΑΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ Αγ.Ανάργυροι -Καματερό

55,87 

21,63 

9

Αγκιστρίου

100,00 

Αθανασίου Ιωάννης

ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

54,75 

49,51 

6

Αγράφων

100,00 

Καρδαμπίκης Αλέξανδρος

ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ

52,68 

33,98 

7

Αγρινίου

100,00 

Παπαναστασίου Γεώργιος

ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

56,02 

42,44 

19

Αθηναίων

100,00 

Μπακογιάννης Κωνσταντίνος

ΑΘΗΝΑ ΨΗΛΑ – Κώστας Μπακογιάννης

65,25 

42,65 

21

Αιγάλεω

100,00 

Γκίκας Ιωάννης

ΣΥΜΜΑΧΙΑ για το Αιγάλεω

50,11 

26,03 

11

Αιγιαλείας

100,00 

Καλογερόπουλος Δημήτριος

ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΤΩΡΑ

53,94 

29,30 

10

Αίγινας

100,00 

Ζορμπάς Ιωάννης

ΑΙΓΙΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ

53,40 

26,35 

7

Ακτίου – Βόνιτσας

100,00 

Αποστολάκης Γεώργιος Θεόδωρος

Δύναμη Πολιτών ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…

52,59 

44,07 

12

Αλεξανδρείας

100,00 

Γκυρίνης Παναγιώτης

ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ

50,26 

27,00 

9

Αλεξανδρούπολης

100,00 

Ζαμπούκης Ιωάννης

ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ !

52,42 

23,88 

10

Αλιάρτου – Θεσπιέων

100,00 

Ντασιώτης Γεώργιος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ – ΘΕΣΠΙΕΩΝ

52,91 

14

Αλίμου

100,00 

Κονδύλης Ανδρέας

«Αγαπώ τον Αλιμο, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ»

68,28 

23

Αλμυρού

100,00 

Χατζηκυριάκος Ευάγγελος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

50,84 

36,22 

10

Αλμωπίας

100,00 

Μπάτσης Χρήστος

ΑΛΜΩΠΙΑ, ΕΔΩ ΖΟΥΜΕ

61,76 

26,87 

7

Αλοννήσου

100,00 

Βαφίνης Πέτρος

ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

51,91 

37,88 

7

Αμαρίου

100,00 

Μουρτζανός Παντελεήμων

ΑΜΑΡΙ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

65,53 

13

Αμαρουσίου

100,00 

Αμπατζόγλου Θεόδωρος

ΜΑΡΟΥΣΙ-ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

60,89 

33,87 

14

Αμοργού

100,00 

Καραΐσκος Ελευθέριος

ΑΜΟΡΓΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

55,08 

7

Αμπελοκήπων – Μενεμένης

100,00 

Κυριζόγλου Λάζαρος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΥΡΙΖΟΓΛΟΥ

69,81 

23

Αμυνταίου

100,00 

Μπιτάκης Ανθιμος

Ενωτική Πρωτοβουλία

50,38 

32,47 

9

Αμφίκλειας – Ελάτειας

100,00 

Στιβακτή Αθανασία

ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΈΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!

54,15 

15

Αμφιλοχίας

100,00 

Κατσούλας Γεώργιος

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

54,07 

27,47 

8

Αμφίπολης

100,00 

Φραστανλής Στέργιος

ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΠΟΛΙΤΩΝ

58,73 

38,35 

8

Ανατολικής Μάνης

100,00 

Ανδρεάκος Πέτρος

«Μ.ΠΡΟ.Σ.Τ.Α.» ΜΑΝΙΑΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

53,56 

47,19 

13

Ανατολικής Σάμου

100,00 

Στάντζος Γεώργιος

ΑΝΑ.Σ.Α για τη Σάμο (ΑΝΑΝΕΩΣΗ – ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ – ΑΝΑΠΤΥΞΗ)

52,60 

23,86 

6

Ανάφης

100,00 

Ρούσσος Ιάκωβος

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

62,18 

8

Ανδραβίδας – Κυλλήνης

100,00 

Λέντζας Ιωάννης

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

60,83 

40,73 

11

Ανδρίτσαινας – Κρεστένων

100,00 

Μπαλιούκος Διονύσιος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

50,93 

49,73 

14

Άνδρου

100,00 

Λοτσάρης Δημήτριος

μαζί για την Ανδρο ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

50,92 

30,36 

6

Αντιπάρου

100,00 

Φαρούπος Αναστάσιος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ

53,15 

7

Ανωγείων

100,00 

Κεφαλογιάννης Σωκράτης

Τ’ Ανώγεια του μέλλοντος -ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

50,32 

45,46 

8

Αποκορώνου

100,00 

Κουκιανάκης Χαράλαμπος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΑΠΟΚΟΡΩΝΙΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ (Ε.Μ.Α.Α.Κ.)

51,45 

38,57 

10

Αργιθέας

100,00 

Στεργίου Ανδρέας

ΑΡΓΙΘΕΑ νέα εποχή

53,15 

9

Αργοστολίου

100,00 

Μιχαλάτος Θεόφιλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ

50,77 

33,88 

9

Άργους Ορεστικού

100,00 

Κεπαπτσόγλου Παναγιώτης

ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ

79,46 

21

Άργους – Μυκηνών

100,00 

Καμπόσος Δημήτριος

ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ

56,06 

23

Αριστοτέλη

100,00 

Βαλιανός Στυλιανός

Ομοφωνία

54,89 

15

Αρριανών

100,00 

Αμέτ Ριτβάν

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

52,14 

47,95 

13

Αρταίων

100,00 

Τσιρογιάννης Χρήστος

Αρτινών ΣυνΕργασία

58,91 

36,72 

12

Αρχαίας Ολυμπίας

100,00 

Γεωργιόπουλος Γεώργιος

ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

51,51 

41,95 

11

Αρχανών – Αστερουσίων

100,00 

Κοκοσάλης Εμμανουήλ

Πολιτών αυτοΔιοίκηση Κοινή Πορεία

90,17 

24

Ασπροπύργου

100,00 

Μελετίου Νικόλαος

ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ

54,09 

47,76 

16

Αστυπάλαιας

100,00 

Κομηνέας Νικόλαος

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

64,03 

49,96 

6

Αχαρνών

100,00 

Βρεττός Σπυρίδων

ΑΧΑΡΝΕΣ – ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ

51,50 

22,22 

10

Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης

100,00 

Κωνσταντέλλος Γρηγόριος

ΒΑΡΗ – ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ πόλη για να ζεις

72,07 

24

Βελβεντού

100,00 

Στεργίου Εμμανουήλ (Μανώλης)

ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΕΝΩΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ

71,55 

12

Βέλου – Βόχας

100,00 

Παπακυριάκος Αννίβας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ενωτική ΚΙΝΗΣΗ ΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ

52,49 

46,92 

13

Βέροιας

100,00 

Βοργιαζίδης Κωνσταντίνος

Δράση με Γνώση

59,24 

36,87 

15

Βιάννου

100,00 

Σταυρακάκης Μηνάς

ΒΙΑΝΝΟΣ, ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ

67,26 

14

Βισαλτίας

100,00 

Μασλαρινός Αθανάσιος

ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΣΑΛΤΙΑ

53,76 

34,22 

9

Βοΐου

100,00 

Ζευκλής Χρήστος

ΔΥΝΑΜΗ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗΣ

53,12 

30,72 

8

Βόλβης

100,00 

Λιάμας Διαμαντής

ΒΟΛΒΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΙΑΜΑΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ

55,32 

15

Βόλου

100,00 

Μπέος Αχιλλεύς

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ

57,53 

28

Βόρειας Κέρκυρας

100,00 

Μαχειμάρης Γεώργιος

ΑλλάΖΕΙ η βόρεια Κέρκυρα ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

67,13 

46,83 

13

Βόρειας Κυνουρίας

100,00 

Καμπύλης Γεώργιος

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

57,11 

46,95 

13

Βορείων Τζουμέρκων

100,00 

Σεντελές Ιωάννης

“ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ”

62,69 

17

Βριλησσίων

100,00 

Μανιατογιάννης Ξενοφών (Ξένος)

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Δήμος Δημιουργίας

53,10 

29,27 

10

Βύρωνος

100,00 

Κατωπόδης Γρηγόριος (Ακης)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ στάση Βύρωνα

50,37 

22,03 

9

Γαλατσίου

100,00 

Μαρκόπουλος Γεώργιος

ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ για τον ΑΝΘΡΩΠΟ Γιώργος Μαρκόπουλος

61,34 

20

Γαύδου

100,00 

Στεφανάκη Μανωλία

ΓΑΥΔΟΣ ΜΕ ΟΡΑΜΑ!

50,29 

6

Γεωργίου Καραϊσκάκη

100,00 

Μίγδος Περικλής

ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ-Ανεξάρτητη Ενωτική Δημοτική Κίνηση

72,96 

15

Γλυφάδας

100,00 

Παπανικολάου Γεώργιος

Η Γλυφάδα μας

79,01 

32

Γόρτυνας

100,00 

Κοκολάκης Μιχαήλ

ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΡΤΥΝΑ

68,53 

45,18 

12

Γορτυνίας

100,00 

Κούλης Ευστάθιος

ΕΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΓΟΡΤΥΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

67,95 

48,75 

16

Γρεβενών

100,00 

Δασταμάνης Γεώργιος

ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΝΕΡΓΑ

55,71 

30,63 

10

Δάφνης – Υμηττού

100,00 

Μπινίσκος Αναστάσιος

η πόλη μάς ενώνει Δάφνη-Υμηττός

53,05 

29,55 

10

Δέλτα

100,00 

Ιωαννίδης Ιωάννης

ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΔΕΛΤΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!

53,20 

22,80 

7

Δελφών

100,00 

Ταγκαλής Παναγιώτης

ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

58,73 

47,49 

15

Δεσκάτης

100,00 

Κορδίλλας Δημήτριος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

60,59 

38,72 

8

Διδυμοτείχου

100,00 

Χατζηγιάννογλου Ρωμύλος

Απ’ την αρχή

52,05 

27,10 

7

Διονύσου

100,00 

Καλαφατέλης Ιωάννης

ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΟ

57,93 

39,74 

16

Δίου – Ολύμπου

100,00 

Γερολιόλιος Ευάγγελος

ΣΥΝΘΕΣΗ

63,60 

38,09 

10

Διρφύων – Μεσσαπίων

100,00 

Ψαθάς Γεώργιος

“ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ-ΟΡΑΜΑ-ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ” και συντετμημένα “ΔΗΜ.Ο.Σ.”

51,83 

14

Διστόμου – Αράχοβας – Αντίκυρας

100,00 

Σταθάς Ιωάννης

“ΕΝΕΡΓΟΙ ΔΗΜΟΤΕΣ”

57,84 

12

Δομοκού

100,00 

Λιόλιος Χαράλαμπος

+Δημότες

51,30 

43,56 

12

Δοξάτου

100,00 

Ζεκερίδης Θεμιστοκλής (Θέμης)

ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΟΣ ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

52,98 

24,73 

7

Δράμας

100,00 

Μαμσάκος Χριστόδουλος

ΕΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΡΑΜΑ

53,66 

33,07 

11

Δυτικής Αχαΐας

100,00 

Μυλωνάς Σπυρίδων

Οραμα για την Δυτική Αχαϊα Σπύρος Ν. Μυλωνάς

56,71 

45,03 

12

Δυτικής Λέσβου

100,00 

Βέρρος Ταξιάρχης

ΜΑΖΙ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

54,34 

37,06 

12

Δυτικής Μάνης

100,00 

Γιαννημάρας Δημήτριος

ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ

50,56 

20,94 

4

Δυτικής Σάμου

100,00 

Λυμπέρης Αλέξανδρος

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

61,27 

16

Δωδώνης

100,00 

Ντακαλέτσης Χρήστος

ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

55,74 

49,69 

10

Δωρίδος

100,00 

Καπεντζώνης Γεώργιος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ “ΔΩΡΙΔΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ”

55,07 

47,12 

13

Έδεσσας

100,00 

Γιάννου Δημήτριος (Τάκης)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΔΕΣΣΑ – ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑ

51,38 

38,42 

10

Ελασσόνας

100,00 

Γάτσας Νικόλαος

ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ – ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

52,08 

35,09 

14

Ελαφονήσου

100,00 

Λιάρου Ευσταθία

ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

64,30 

8

Ελευσίνας

100,00 

Οικονόμου Αργύριος

ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

54,64 

15

Ελληνικού – Αργυρούπολης

100,00 

Κωνσταντάτος Ιωάννης

ΕΝΩΜΕΝΗ ΠΟΛΗ

68,24 

22

Εμμανουήλ Παππά

100,00 

Νότας Δημήτριος

ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ

56,52 

37,47 

10

Εορδαίας

100,00 

Πλακεντάς Παναγιώτης

ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΟΡΔΑΙΑ- ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

53,37 

38,40 

13

Επιδαύρου

100,00 

Χρόνης Αναστάσιος

ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

52,85 

11

Ερέτριας

100,00 

Δημητρόπουλος Ιωάννης

“ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ”

55,55 

29,72 

8

Ερμιονίδας

100,00 

Γεωργόπουλος Ιωάννης

ΔΥΝΑΤΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

59,14 

39,03 

11

Ερυμάνθου

100,00 

Μπαρής Θεόδωρος

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΥΜΑΝΘΟ

61,18 

13

Ευρώτα

100,00 

Βέρδος Δήμος

ΑΝΟΙΚΤΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΡΩΤΑ

57,95 

39,79 

11

Ζαγοράς – Μουρεσίου

100,00 

Κουτσάφτης Παναγιώτης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

51,71 

47,33 

10

Ζαγορίου

100,00 

Σουκουβέλος Γεώργιος

ΖΑΓΟΡΙ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

51,67 

38,60 

7

Ζακύνθου

100,00 

Αρετάκης Νικήτας

ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ

68,28 

22,74 

7

Ζαχάρως

100,00 

Αλεξανδρόπουλος Κωνσταντίνος

ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ

76,85 

16

Ζηρού

100,00 

Καλαντζής Νικόλαος

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ για το Δήμο Ζηρού

53,74 

48,84 

13

Ζίτσας

100,00 

Πλιάκος Μιχαήλ

ΕΝΤΙΜΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

58,09 

48,93 

13

Ζωγράφου

100,00 

Θώδας Βασίλειος

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ

51,06 

21,91 

9

Ηγουμενίτσας

100,00 

Λώλος Ιωάννης

ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

53,25 

14

Ηλίδας

100,00 

Λυμπέρης Ιωάννης

ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ- ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ

57,30 

49,79 

16

Ηλιουπόλεως

100,00 

Χατζηδάκης Γεώργιος

ΗΛΙΟΥΠΟΛΟΙ ΜΑΖΙ – ΕΝΩΤΙΚΟ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

50,88 

15,91 

6

Ηράκλειας

100,00 

Κουτσάκης Γεώργιος

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

53,39 

14

Ηρακλείου

100,00 

Μπάμπαλος Νικόλαος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ

65,44 

44,77 

15

Ηρακλείου

100,00 

Λαμπρινός Βασίλειος-Γεώργιος

ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

52,41 

24,12 

12

Ηρωικής Νήσου Κάσου

100,00 

Ερωτόκριτος Μιχαήλ

ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΣΙΩΤΩΝ – ΚΑΣΙΩΝ ΔΡΑΣΗ

61,78 

8

Ηρωικής Νήσου Ψαρών

100,00 

Βρατσάνος Κωνσταντίνος

«ΨΑΡΑ- ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

73,05 

9

Ηρωικής Πόλης Νάουσας

100,00 

Καρανικόλας Νικόλαος

ΕΝΑ μαζί

51,60 

34,43 

11

Θάσου

100,00 

Κυριακίδης Ελευθέριος

ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης

60,82 

48,22 

13

Θερμαϊκού

100,00 

Τσαμασλής Γεώργιος

ΘΕΡΜΑΓΙΚΟΣ

55,01 

29,14 

10

Θέρμης

100,00 

Παπαδόπουλος Θεόδωρος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

54,79 

18

Θέρμου

100,00 

Κωνσταντάρας Σπυρίδων

ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

54,16 

11

Θεσσαλονίκης

100,00 

Ζέρβας Κωνσταντίνος

ΝΑΙ στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

66,79 

14,98 

7

Θηβαίων

100,00 

Αναστασίου Γεώργιος

Δήμος Πολιτών

61,23 

46,02 

15

Θήρας

100,00 

Σιγάλας Ανtωνιος

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΘΗΡΑΣΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗ

53,57 

22,88 

6

Ιάσμου

100,00 

Μουμίν Οντέρ

ΕΜΠΡΟΣ

64,24 

42,96 

11

Ιεράπετρας

100,00 

Καλαντζάκης Θεοδόσιος

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

58,85 

36,01 

10

Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου

100,00 

Λύρος Κωνσταντίνος

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

57,61 

42,28 

14

Ιητών

100,00 

Γκίκας Γκίκας

ΙΟΣ-Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

62,92 

11

Ιθάκης

100,00 

Στανίτσας Διονύσιος

ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ

77,97 

13

Ικαρίας

100,00 

Καλαμπόγιας Νικόλαος

ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

57,18 

42,65 

9

Ιλίου

100,00 

Ζενέτος Νικόλαος

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΝΙΚΟΣ ΖΕΝΕΤΟΣ

69,16 

49,45 

20

Ιστιαίας – Αιδηψού

100,00 

Κοντζιάς Ιωάννης

“ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ”

56,73 

48,59 

13

Ιωαννιτών

100,00 

Ελισάφ Μωυσής

ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

50,33 

23,74 

11

Καβάλας

100,00 

Μουριάδης Θεόδωρος

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ

61,82 

21,68 

9

Καισαριανής

100,00 

Βοσκόπουλος Χρήστος

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΤΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

52,83 

28,62 

8

Καλαβρύτων

100,00 

Παπαδόπουλος Αθανάσιος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Δύναμη δημιουργίας και προοπτικής

59,14 

47,71 

13

Καλαμαριάς

100,00 

Δαρδαμανέλης Ιωάννης (Γιάννης)

ΓΕΝΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

57,65 

23,56 

10

Καλαμάτας

100,00 

Βασιλόπουλος Αθανάσιος

δημιουργική ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

50,32 

22,53 

9

Καλλιθέας

100,00 

Κάρναβος Δημήτριος

Η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΝΑΒΟΣ

57,13 

42,79 

19

Καλυμνίων

100,00 

Διακομιχάλης Δημήτριος

ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

51,97 

23,54 

6

Καμένων Βούρλων

100,00 

Συκιώτης Ιωάννης

ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

56,24 

15

Καντάνου – Σελίνου

100,00 

Περράκης Αντώνιος

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΛΙΝΟ

83,20 

17

Καρδίτσας

100,00 

Τσιάκος Βασίλειος

ΚΑΡΔΙΤΣΑ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ

68,38 

40,87 

13

Καρπάθου

100,00 

Νισύριος Ιωάννης

ΝΕΑ ΠΝΟΗ

56,73 

40,36 

8

Καρπενησίου

100,00 

Σουλιώτης Νικόλαος

ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ

50,49 

14

Καρύστου

100,00 

Ραβιόλος Ελευθέριος

“ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΑΖΙ”

65,64 

18

Κασσάνδρας

100,00 

Χαλκιά-Δημητροπούλου Αναστασία

ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

53,11 

35,57 

10

Καστοριάς

100,00 

Κορεντσίδης Ιωάννης

“ώρα για δουλειά”

62,16 

46,96 

19

Κατερίνης

100,00 

Κουκοδήμος Κωνσταντίνος

ΕΚΚΙΝΗΣΗ

54,46 

27,41 

11

Κάτω Νευροκοπίου

100,00 

Κυριακίδης Γιάννης

ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ

56,78 

35,51 

8

Κέας

100,00 

Βελισσαροπούλου Ειρήνη

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΤΖΙΑ

51,74 

9

Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων

100,00 

Υδραίου Μερόπη-Σπυριδούλα

ΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝ ΔΗΜΟΣ-ΝΕΑ ΑΡΧΗ

65,43 

33,18 

15

Κεντρικών Τζουμέρκων

100,00 

Χασιάκος Χρήστος

ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ

52,52 

32,82 

7

Κερατσινίου – Δραπετσώνας

100,00 

Βρεττάκος Χρήστος

“’ΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ” ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

66,82 

45,72 

19

Κηφισιάς

100,00 

Θωμάκος Γεώργιος

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ – ΕΚΑΛΗΣ

51,89 

23,23 

10

Κιλελέρ

100,00 

Νασιακόπουλος Αθανάσιος

ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ

54,19 

15

Κιλκίς

100,00 

Κυριακίδης Δημήτριος

ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ

53,09 

31,43 

13

Κιμώλου

100,00 

Βεντούρης Κωνσταντίνος

ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ

63,57 

8

Κισσάμου

100,00 

Μυλωνάκης Γεώργιος

ΚΙΣΑΜΟΣ ΠΡΩΤΕΟΥΣΑ ΔΥΝΑΜΗ

54,79 

15

Κοζάνης

100,00 

Μαλούτας Λάζαρος

ΕΝΟΤΗΤΑ

55,42 

27,90 

11

Κομοτηνής

100,00 

Γκαράνης Ιωάννης

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΑΝΗΣ

59,00 

44,26 

18

Κόνιτσας

100,00 

Εξάρχου Νικόλαος

ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

57,70 

33,20 

7

Κορδελιού – Ευόσμου

100,00 

Μανδαλιανός Κλεάνθης

ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΜΕ ΉΘΟΣ ΚΑΙ ΌΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΜΑΣ!

63,30 

33,57 

15

Κορινθίων

100,00 

Νανόπουλος Βασίλειος

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

61,96 

25,53 

8

Κορυδαλλού

100,00 

Χουρσαλάς Νικόλαος

Κορυδαλλός – Ένα Βήμα Μπροστά

52,30 

21,30 

9

Κρωπίας

100,00 

Κιούσης Δημήτριος

ΚΟΡΩΠΙ – ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

70,59 

23

Κυθήρων

100,00 

Χαρχαλάκης Ευστράτιος

ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

61,76 

48,80 

8

Κύθνου

100,00 

Γαρδέρης Σταμάτιος

ΚΥΘΝΟΣ ΝΕΑ ΜΕΡΑ

65,38 

8

Κύμης – Αλιβερίου

100,00 

Μπουραντάς Αθανάσιος

“ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΥΜΗΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ”

50,64 

42,93 

12

Κω

100,00 

Νικηταράς Θεοδόσιος

Ισχυρή Κως

61,55 

45,17 

15

Λαγκαδά

100,00 

Ταχματζίδης Ιωάννης

ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

59,32 

33,07 

14

Λαμιέων

100,00 

Καραΐσκος Ευθύμιος

ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ

60,10 

49,42 

20

Λαρισαίων

100,00 

Καλογιάννης Απόστολος

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

57,34 

42,53 

21

Λαυρεωτικής

100,00 

Λουκάς Δημήτριος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

52,68 

35,20 

10

Λεβαδέων

100,00 

Ταγκαλέγκας Ιωάννης

ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

54,75 

33,78 

11

Λειψών

100,00 

Μάγγος Φώτιος

ΛΕΙΨΟΙ ΝΕΑ ΤΡΟΧΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

100,00 

13

Λέρου

100,00 

Κόλιας Μιχαήλ

ΛΕΡΟΣ ΜΕ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

57,67 

39,77 

8

Λευκάδας

100,00 

Καλός Χαράλαμπος

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΛΕΥΚΑΔΑ

54,99 

17,30 

6

Λήμνου

100,00 

Μαρινάκης Δημήτριος

ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΛΗΜΝΟ

55,04 

39,36 

11

Ληξουρίου

100,00 

Κατσιβέλης Γεώργιος

Δύναμη Αξιοπιστίας και Προόδου

52,00 

26,23 

6

Λίμνης Πλαστήρα

100,00 

Νάνος Παναγιώτης

ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

55,95 

47,81 

8

Λοκρών

100,00 

Ζεκεντές Αθανάσιος

ΛΟΚΡΙΔΑ για όλους

63,19 

37,69 

10

Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων

100,00 

Γκιώνης Γεώργιος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

54,75 

34,36 

9

Λυκόβρυσης – Πεύκης

100,00 

Μαυρίδης Αναστάσιος (Τάσος)

Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ

55,51 

42,15 

14

Μακρακώμης

100,00 

Χαντζής Γεώργιος

Δύναμη Προοπτικής

53,26 

14

Μαλεβιζίου

100,00 

Μποκέας Μενέλαος

ΤΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙ ΜΠΟΡΕΙ

53,11 

42,68 

11

Μάνδρας – Ειδυλλίας

100,00 

Στάθης Χρήστος (Τάκης)

ΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΌΛΑ ΜΑΖΙ

64,02 

36,90 

10

Μαντουδίου – Λίμνης – Αγίας Άννας

100,00 

Τσαπουρνιώτης Γεώργιος

ΩΡΑ ΑΝΟΔΟΥ

53,46 

32,42 

9

Μαραθώνος

100,00 

Τσίρκας Στέργιος

ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΑΞΗΣ

55,63 

39,38 

13

Μαρκοπούλου Μεσογαίας

100,00 

Αλλαγιάννης Κωνσταντίνος

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

61,30 

34,32 

9

Μαρωνείας – Σαπών

100,00 

Χαριτόπουλος Κωνσταντίνος

ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ

53,71 

41,70 

11

Μεγαλόπολης

100,00 

Χριστογιαννόπουλος Αθανάσιος

ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ

50,72 

31,31 

8

Μεγανησίου

100,00 

Δάγλας Παύλος

ΜΕΓΑΝΗΣΙ ΜΕ ΟΡΑΜΑ

50,98 

43,36 

6

Μεγαρέων

100,00 

Σταμούλης Γρηγόριος

ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

58,91 

33,06 

11

Μεγίστης

100,00 

Σαμψάκος Γεώργιος

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

52,01 

47,99 

6

Μεσσήνης

100,00 

Αθανασόπουλος Γεώργιος

ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

51,57 

17

Μεταμορφώσεως

100,00 

Σαραούδας Ευστράτιος

ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

62,39 

38,39 

10

Μετεώρων

100,00 

Αλέκος Θεόδωρος

Νέο Ξεκίνημα – Ανεξάρτητος Δήμος

56,14 

37,73 

13

Μετσόβου

100,00 

Τζαφέας Κωνσταντίνος

ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

56,10 

35,24 

7

Μήλου

100,00 

Μικέλης Εμμανουήλ

Μήλος για όλους

60,72 

34,47 

6

Μινώα Πεδιάδας

100,00 

Φραγκάκης Εμμανουήλ

ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ

50,10 

42,38 

12

Μονεμβασίας

100,00 

Τριχείλης Ηρακλής

ΕΝΟΤΗΤΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

56,25 

15

Μοσχάτου – Ταύρου

100,00 

Ευθυμίου Ανδρέας

ΜΟΣΧΑΤΟ – TΑΥΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

60,35 

20

Μουζακίου

100,00 

Στάθης Θεοφάνης (Φάνης)

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

54,11 

39,54 

11

Μύκης

100,00 

Ντελή Χουσεΐν Ριτβάν

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

53,60 

27,16 

7

Μυκόνου

100,00 

Κουκάς Κωνσταντίνος

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΔΡΑΣΗΣ

52,51 

40,43 

11

Μυλοποτάμου

100,00 

Κόκκινος Δημήτριος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

62,31 

17

Μυτιλήνης

100,00 

Κύτελης Ευστράτιος

ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

64,37 

47,98 

16

Νάξου & Μικρών Κυκλάδων

100,00 

Λιανός Δημήτριος

ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ

61,04 

47,77 

13

Ναυπακτίας

100,00 

Γκίζας Βασίλειος

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

51,94 

23,52 

6

Ναυπλιέων

100,00 

Κωστούρος Δημήτριος

ΝΑΥΠΛΙΟ.ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

50,22 

17

Νεάπολης – Συκεών

100,00 

Δανιηλίδης Συμεών (Σίμος)

ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΙΜΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

55,90 

23

Νέας Ζίχνης

100,00 

Μπόζης Παντελής

ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

51,04 

14

Νέας Ιωνίας

100,00 

Θωμαΐδου Δέσποινα

Δύναμη Προοπτικής

50,95 

21,30 

9

Νέας Προποντίδας

100,00 

Καρράς Εμμανουήλ

νέα προποντίδα – Σύγχρονος Δήμος Μανώλης Καρράς

53,71 

49,80 

16

Νέας Σμύρνης

100,00 

Τζουλάκης Σταύρος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ

54,16 

37,01 

15

Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας

100,00 

Βούρος Ιωάννης

Νέα Φιλαδέλφεια Νέα Χαλκηδόνα Πολιτών Πολιτεία

55,22 

29,47 

10

Νεμέας

100,00 

Φρούσιος Κωνσταντίνος

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΕΜΕΑΣ

57,93 

33,76 

7

Νεστορίου

100,00 

Γκοσλιόπουλος Χρήστος

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

80,10 

14

Νέστου

100,00 

Μιχαηλίδης Σάββας

“ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ”

53,23 

14

Νίκαιας – Αγίου Ιωάννη Ρέντη

100,00 

Ιωακειμίδης Γεώργιος

ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΙΚΑΙΑ-ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ

64,88 

29

Νικολάου Σκουφά

100,00 

Βαβέτση Ροζίνα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ

52,80 

44,48 

12

Νισύρου

100,00 

Κορωναίος Χριστοφής

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

51,05 

7

Νότιας Κέρκυρας

100,00 

Λέσσης Κωνσταντίνος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΟΤΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

58,09 

44,59 

12

Νότιας Κυνουρίας

100,00 

Λυσίκατος Χαράλαμπος

ΟΡΑΜΑ-ΓΝΩΣΗ-ΠΡΟΟΔΟΣ

52,35 

11

Νοτίου Πηλίου

100,00 

Μιτζικός Μιχαήλ

Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν.Πηλίου

64,71 

46,82 

13

Ξάνθης

100,00 

Τσέπελης Εμμανουήλ

“ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ”

51,65 

24,21 

10

Ξηρομέρου

100,00 

Τριανταφυλλάκης Ιωάννης

ΞΗΡΟΜΕΡΟ -Δύναμη Ελπίδας – ανατροπή τώρα

75,94 

46,99 

13

Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης

100,00 

Τσιώτος Βλάσιος

ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

63,08 

27,49 

7

Οινουσσών

100,00 

Δανιήλ Γεώργιος

ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

52,99 

7

Οιχαλίας

100,00 

Γεωργακοπούλου Παναγιώτα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΙΧΑΛΙΑΣ

55,77 

33,89 

9

Ορεστιάδας

100,00 

Μαυρίδης Βασίλειος

Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

50,26 

16

Οροπεδίου Λασιθίου

100,00 

Στεφανάκης Ιωάννης

ΛΑΣΙΘΙΩΤΙΚΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΧΘΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ

88,69 

15

Ορχομενού

100,00 

Καραλή Παρασκευή (Βούλα)

ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ

61,51 

38,89 

11

Παγγαίου

100,00 

Αναστασιάδης Φίλιππος

ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ

59,17 

20

Παιανίας

100,00 

Μάδης Ισίδωρος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ-ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

63,15 

28,67 

8

Παιονίας

100,00 

Σιωνίδης Κωνσταντίνος

Η ΠΑΙΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΟΔΟΥ

53,95 

15

Παλαιού Φαλήρου

100,00 

Φωστηρόπουλος Ιωάννης

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

75,60 

44,66 

18

Παλαμά

100,00 

Σακελλαρίου Γεώργιος

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ

51,78 

46,76 

13

Παλλήνης

100,00 

Ζούτσος Αθανάσιος

ΑΝΘΟΥΣΑ-ΓΕΡΑΚΑΣ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

63,70 

48,32 

16

Παξών

100,00 

Βλαχόπουλος Σπυρίδων

ΠΑΞΙΝΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ

50,35 

9

Παπάγου – Χολαργού

100,00 

Αποστολόπουλος Ηλίας

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΥ

54,50 

18

Παρανεστίου

100,00 

Καγιάογλου Αναστάσιος

ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ

55,73 

42,75 

7

Πάργας

100,00 

Ζαχαρίας Νικόλαος

ΝΈΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ

63,11 

41,22 

11

Πάρου

100,00 

Κωβαίος Μάρκος

ΠΑΡΟΣ Επιμένουμε στην Πράξη

51,06 

14

Πάτμου

100,00 

Πέντες Ελευθέριος

Όλοι Μαζί Για Την Πάτμο

50,89 

28,04 

5

Πατρέων

100,00 

Πελετίδης Κωνσταντίνος

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

70,86 

40,60 

20

Παύλου Μελά

100,00 

Δεμουρτζίδης Δημήτριος

ΕΥ ΠΟΛΙΣ

50,36 

36,61 

15

Πειραιώς

100,00 

Μώραλης Ιωάννης

ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ

57,81 

45,33 

22

Πέλλας

100,00 

Στάμκος Γρηγόριος

ΠΕΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ

50,15 

39,58 

16

Πεντέλης

100,00 

Κεχαγιά Δήμητρα

ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ – ΠΕΝΤΕΛΗ

55,02 

28,32 

9

Περάματος

100,00 

Λαγουδάκης Ιωάννης

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

54,11 

26,00 

7

Περιστερίου

100,00 

Παχατουρίδης Ανδρέας

Ανδρέας ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ – με την Κοινωνία Μπροστά – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

74,18 

33

Πετρουπόλεως

100,00 

Βλάχος Στέφανος-Γαβριήλ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

50,99 

17,27 

6

Πηνειού

100,00 

Μαρίνος Ανδρέας

Κοινωνία των Πολιτών – Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση

57,86 

33,35 

9

Πλατανιά

100,00 

Μαλανδράκης Ιωάννης

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

64,40 

17

Πολυγύρου

100,00 

Ζωγράφος Αστέριος

“ΙΣΧΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ”

62,31 

17

Πόρου

100,00 

Δημητριάδης Ιωάννης

καθαρή Πορεία για τον Πόρο που όλοι ονειρευόμαστε ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

58,33 

10

Πρέβεζας

100,00 

Γεωργάκος Νικόλαος

ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ !

60,37 

22,92 

8

Πρεσπών

100,00 

Πασχαλίδης Παναγιώτης

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΕΣΠΑ

50,70 

40,99 

5

Προσοτσάνης

100,00 

Αθανασιάδης Θεόδωρος

ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

51,38 

14

Πύδνας – Κολινδρού

100,00 

Mανώλας Αναστάσιος

Θέλουμε και Μπορούμε

57,55 

29,67 

8

Πυλαίας – Χορτιάτη

100,00 

Καϊτεζίδης Ιγνάτιος

ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΑΪΤΕΖΙΔΗΣ ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

70,07 

29

Πύλης

100,00 

Μαράβας Κωνσταντίνος

ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

52,03 

17

Πύλου – Νέστορος

100,00 

Καρβέλας Παναγιώτης

ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΗ

58,87 

31,40 

9

Πύργου

100,00 

Αντωνακόπουλος Παναγιώτης

Ανα.Σ.Α Ανάπτυξη Συμμετοχή Αλληλεγγύη

67,09 

27,69 

9

Πωγωνίου

100,00 

Καψάλης Κωσταντίνος

Ενωτική Πρωτοβουλία Πωγωνίου

56,24 

12

Ραφήνας – Πικερμίου

100,00 

Μπουρνούς Ευάγγελος

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ

59,45 

43,80 

12

Ρεθύμνης

100,00 

Μαρινάκης Γεώργιος

“ΝΕΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ”

52,04 

44,25 

15

Ρήγα Φεραίου

100,00 

Νασίκας Δημήτριος

ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

56,56 

15

Ρόδου

100,00 

Καμπουράκης Αντώνιος

ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ

53,13 

41,56 

20

Σαλαμίνας

100,00 

Παναγόπουλος Γεώργιος

ΤΟ Ν.Η.Σ.Ι. ΜΑΣ

67,46 

30,12 

10

Σάμης

100,00 

Μονιάς-Νέτης Γεράσιμος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΗΣ

55,72 

31,23 

7

Σαμοθράκης

100,00 

Γαλατούμος Νικόλαος

ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

52,74 

33,81 

6

Σαρωνικού

100,00 

Φιλίππου Πέτρος

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

53,71 

45,08 

12

Σερβίων

100,00 

Ελευθερίου Χρήστος

γέφυρα ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

50,27 

34,22 

9

Σερίφου

100,00 

Ρεβίνθης Κωνσταντίνος

ΣΕΡΙΦΙΑΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ

60,06 

39,66 

5

Σερρών

100,00 

Χρυσάφης Αλέξανδρος

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΕΡΡΑΙΩΝ

58,11 

43,64 

18

Σητείας

100,00 

Ζερβάκης Γεώργιος

ΣΗΤΕΙΑ ΕΝΩΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ

60,56 

38,69 

10

Σιθωνίας

100,00 

Ντέμπλας Κυπαρίσσης (Πάρης)

ΕΝΩΜΕΝΗ ΔΥΝΑΤΗ ΣΙΘΩΝΙΑ

56,79 

15

Σικίνου

100,00 

Μαράκης Βασίλειος

Μαζί για τη Σίκινο

100,00 

13

Σικυωνίων

100,00 

Σταματόπουλος Σπυρίδων

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΕΩΝ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

65,07 

48,51 

13

Σιντικής

100,00 

Δομουχτσίδης Φώτιος

ΣΙΝΤΙΚΗ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

62,53 

49,20 

13

Σίφνου

100,00 

Ναδάλη Μαρία

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΙΦΝΟΥ

88,50 

15

Σκιάθου

100,00 

Τζούμας Θεόδωρος (Θοδωρής)

ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ και μπορούμε! – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΣ

56,06 

45,25 

9

Σκοπέλου

100,00 

Περίσσης Σταμάτιος

Το νησί μας πρώτα – δημιουργία ξανά

51,27 

40,08 

7

Σκύδρας

100,00 

Ιγνατιάδου Αικατερίνη

Συμμαχία Πολιτών για το ΔΗΜΟ ΣΚΥΔΡΑΣ

58,99 

16

Σκύρου

100,00 

Μαυρίκος Νικόλαος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΚΥΡΟΥ

52,96 

34,84 

6

Σουλίου

100,00 

Καραγιάννης Ιωάννης

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ( ΔΗΜ.Ο.Σ. )

54,29 

25,95 

7

Σουφλίου

100,00 

Καλακίκος Παναγιώτης

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΥΝΟΧΗ

52,51 

38,12 

10

Σοφάδων

100,00 

Σκάρλος Αθανάσιος (Θάνος)

ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

50,83 

48,23 

13

Σπάρτης

100,00 

Δούκας Πέτρος

ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ

57,79 

30,58 

12

Σπάτων – Αρτέμιδος

100,00 

Μάρκου Δημήτριος

ΣΤΟΧΕΥΟΥΜΕ μαζί

51,32 

43,07 

14

Σπετσών

100,00 

Λυράκης Παναγιώτης

ΣΠΕΤΣΕΣ – ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ

61,03 

10

Στυλίδας

100,00 

Στεργίου Βιργινία

ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ

52,73 

47,24 

13

Σύμης

100,00 

Παπακαλοδούκας Ελευθέριος

“ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ”

55,32 

10

Σύρου – Ερμούπολης

100,00 

Λειβαδάρας Νικόλαος

ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΡΟ

51,66 

14

Σφακίων

100,00 

Χιωτάκης Μανούσος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΦΑΚΙΩΝ: “ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΦΑΚΙΑ”

55,29 

7

Τανάγρας

100,00 

Περγαλιάς Βασίλειος

“Εμείς η κοινωνία”

63,68 

17

Τεμπών

100,00 

Μανώλης Γεώργιος

ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ

50,27 

14

Τήλου

100,00 

Καμμά-Αλειφέρη Μαρία

ΤΗΛΟΣ ΜΑΖΙ-ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

55,16 

7

Τήνου

100,00 

Σιώτος Ιωάννης

ΤΗΝΟΣ – ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

52,57 

11

Τοπείρου

100,00 

Μίχογλου Θωμάς

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ

57,71 

46,82 

13

Τρικκαίων

100,00 

Παπαστεργίου Δημήτριος

επανεκκίνηση

57,43 

26

Τρίπολης

100,00 

Τζιούμης Κωνσταντίνος

ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΥΡΙΟ

51,48 

28,02 

12

Τριφυλίας

100,00 

Λεβεντάκης Γεώργιος

ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

69,22 

26,96 

7

Τροιζηνίας – Μεθάνων

100,00 

Πολλάλης Σπυρίδων

Νέα ΠΝΟΗ

57,12 

36,60 

8

Τυρνάβου

100,00 

Κόκουρας Ιωάννης

ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

57,16 

23,54 

6

Ύδρας

100,00 

Κουκουδάκης Γεώργιος

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΔΡΑ

55,95 

7

Φαιστού

100,00 

Νικολιδάκης Γρηγόριος

ΤΟΛΜΑΜΕ ΜΑΖΙ

63,96 

29,14 

8

Φαρκαδόνας

100,00 

Σακελλαρίου Ιωάννης

ΝΕΑ ΠΝΟΗ

53,54 

34,77 

9

Φαρσάλων

100,00 

Εσκίογλου Ιορδάνης (Μάκης)

Φάρσαλα Ανάπτυξη

75,63 

43,18 

12

Φιλιατών

100,00 

Παππάς Σπυρίδων

ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

59,01 

12

Φιλοθέης – Ψυχικού

100,00 

Γαλάνης Δημήτριος

ΠΡΟΑΣΤΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

59,85 

43,04 

12

Φλώρινας

100,00 

Γιαννάκης Βασίλειος

ΦΛΩΡΙΝΑ, ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ

55,30 

33,81 

11

Φολεγάνδρου

100,00 

Παπαδοπούλου Ευθαλία

“ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ”

69,39 

9

Φούρνων Κορσεών

100,00 

Μαρούσης Ιωάννης

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΥΡΝΟΥΣ

66,55 

9

Φυλής

100,00 

Παππούς Χρήστος

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ

57,27 

19

Χαϊδαρίου

100,00 

Ντηνιακός Ευάγγελος

Χαϊδάρι ξανά – ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΤΗΝΙΑΚΟΣ

54,06 

41,06 

14

Χαλανδρίου

100,00 

Ρούσσος Συμεών (Σίμος)

ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

52,58 

32,34 

13

Χαλκηδόνος

100,00 

Αναγνωστόπουλος Σταύρος

ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΝΕΑ ΑΡΧΗ

59,26 

37,57 

12

Χάλκης

100,00 

Φραγκάκης Ευάγγελος (Αγγελος)

ΣΤΗ ΧΑΡΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΙΜΙΑ…ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ

56,68 

7

Χαλκιδέων

100,00 

Βάκα Ελένη

Αλλάζουμε

62,81 

34,34 

15

Χανίων

100,00 

Σημανδηράκης Παναγιώτης

ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ

57,03 

19,09 

9

Χερσονήσου

100,00 

Σέγκος Ιωάννης

ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΜΑΛΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΓΟΥΒΕΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

51,98 

39,41 

10

Χίου

100,00 

Κάρμαντζης Σταμάτιος

ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

51,69 

28,13 

12

Ωραιοκάστρου

100,00 

Τσακίρης Παντελεήμων (Παντελής)

ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΞΑΝΑ

69,27 

24,34 

8

Ωρωπού

100,00 

Γιασημάκης Γεώργιος

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ

53,82 

41,96 

17

Επεξήγηση κομματικής στήριξης

* νυν δήμαρχος

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button